Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Андріївська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21047626) був реорганізований і увійшов до складу Михайлівської громади

Андріївка
Машівський район, Полтавська область

Історична довідка села Андріївка

Андріївка (колишнє Князівка, Руновщина, Руновцина - Князеве) – село Машівського району  Полтавської області центр сільської ради, якій підпорядковане село Красногірка. Розташоване село  біля річки Лип’янки, за 9 км.,  від райцентру смт. Машівка та за 15 км. від залізничної станції Селещина.

Засноване село в середині XVIII століття генерал-лейтенантом князем Кантеміром – одним з нащадків господаря Молдавії, вченого і письменника, князя Д.К.Кантеміра. За переписом маєтностей Полтавського полку 1732 року у 1-й Полтавській сотні значиться слобідка князя Кантеміра, де записано 20 дворів, 29 сімей.

Радянську владу встановлено в січні 1918 року. З 7 березня 1923 року Андріївка Машівської сільради увійшла до складу Машівського району Красноградського округу з населенням 1069 чоловік.

За даними перепису 17.12.1926 року Андріївка (вона ж Князівка та Руновщина) – центр сільської ради Машівського району Полтавського округу. Яка налічувала 208 дворів - 1030 жителів.

У період німецько-фашистської окупації (20 вересня 1941 року по 20 вересня 1943 року) на примусові роботи до Німеччини вивезено 32 жителі, мобілізовано 500 громадян, з яких  267 не повернулися в рідне село - загинули смертю хоробрих.

В Андріївці в1956 році було встановлено пам’ятний знак біля братської могили 7 загиблим воїнам, які загинули в 1943 році при визволенні села від  німецько – фашистських загарбників.

У 1985 році було проведено перепоховання  загиблих воїнів і на місці поховання  зведений меморіальний комплекс, меморіальна дошка з прізвищами  воїнів – односельців (207 чоловік), які загинули на фронтах  Великої Вітчизняної війни.

В 2008 році в селах Андріївка та Красногірка були встановлені пам’ятні знаки  жертвам голодомору 1932-1933 років та 1946-1947 років.

На даний час Андріївська сільська рада  налічує ( на 01.01.2016 р. ) населення  703  чол. Загальна площа земель становить 5458,63 га .

На території сільської ради  працюють  такі сільськогосподарські підприємства як ТОВ «Компанія ФАРМКО» - директор Лебедин Г.Л., ТОВ «Востокстройгаз» - директор Степаненко Є.І., ТОВ «Приват-Агро-Альянс» - Сидоренко І.І., ПСП «Нове життя» - директор Ярошенко О.О., селянські фермерські господарства «Злагода» - директор Кошовий В.І. та «Жайворонок» - Стадніченко С.А., Фермерські господарства «В.М.Г.»- Головко В.М., «Корень Плюс» - Коренівський М.С. , приватне підприємство «Нове життя-1»- Данильченко О. О. , ПП Коренівський  Б.М.

На території села розміщені і працюють  відділення зв’язку, Андріївська ЗОШ І-ІІ ступенів, дитячий навчальний заклад «Пізнайко», Андріївська АЗПСМ, Красногірський ФАП, Андріївський СБК  на 300 місць, СБФ№2 (14,5 тис. книг), Красногірський сільський клуб на 100 місць, бібліотека (8,5 тис. книг).

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування